Forum Portal szablonów Strona Główna
RejestracjaSzukajFAQUżytkownicyGrupyGalerieZaloguj
wentylacja budynków

 
Odpowiedz do tematu    Forum Portal szablonów Strona Główna » Biznes Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
wentylacja budynków
Autor Wiadomość
jacko
Avantic
AvanticDołączył: 27 Sty 2012
Posty: 44
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post wentylacja budynków
Sądzę, że jak to w początkowych odsłonach takich wymian myśli bywa, wszyscy czują sedno, a ze względu na potworne ograniczenia wynikające z blogowej formy wypowiedzi, jesteśmy zmuszeni zmagać się z nadmiarem detali polemicznych dotyczących danego tematu. Przykładowo takie Twoje stwierdzenie jak: „Jesli zgodzimy sie, ze zadaniem panstwa jest dzialanie na rzecz stwarzania warunkow pracy, to potem bedzie mozna wyznaczyc cel – np. spadek bezrobocia do poziomu 5 %.” , w istocie swojej słuszne i uczciwe, można zastąpić czymś np. takim: Jeśli celem państwa jest działanie na rzecz stwarzania warunków pracy, , to potem będzie można wyznaczyć zadania /dla orgaqnów władzy państwowych- spadek bezrobocia do poziomu 5%”.
Gdybyśmy się w tym momencie uparli, moglibyśmy na takie detaliczne niuanse semantyczne polemizować bez końca.


Post został pochwalony 0 razy
Sob 12:49, 28 Sty 2012 Zobacz profil autora
jacko
Avantic
AvanticDołączył: 27 Sty 2012
Posty: 44
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post
W naszej , polskiej sytuacji, kiedy praktycznie wszystko się rozłazi, najbardziej pożądzną postawą w podejściu do rzeczy jest : jak zwał tak zwał i tak wiemy o co chodzi. Sądzę, że łatwo nam się będzie zgoszić co do tego, że najważniesze są sprawy nadrzędne i strategiczne, dla naszego kraju, które powinny być jak najbardziej dostosowane do galopująco szybko zbliżającego się rozdania cywilizacyjnego na XXI wiek.
Przy uświadomieniu sobie tego/na poważnie, jako nieodległego w czasie realnego wizerumku przodujących w skali globalnej gospodarek/ wywołana przez Mannę walka o naszą gospodarkę, to walka o ostateczne załapanie się na styk z tymi , którzy będą uciekać coraz szybciej. Przy obecnym ,cywilizacyjnym poziomie naszej gospodarki, w tym zacofaniu naszej nauki, jeśli nasze rządy nie poprowadzą nas na heroichny bój na tych polach, to w 2020 roku, będziemy sprzedawać plony prostej, ciężkiej pracy za cywilizacyjne „koraliki” państw przodujących.
Ponieważ mamy nędzne rządy, bylejakich, rozlazłych ,zrutynizowanych polityków, którzy potrafią nas tylko karmić coraz bardziej niestrawnymi frazesami, układanymi im na użytek „kontaktu” z nami, bzdetami, pochodnymi badań społecznych.


Post został pochwalony 0 razy
Sob 12:49, 28 Sty 2012 Zobacz profil autora
jacko
Avantic
AvanticDołączył: 27 Sty 2012
Posty: 44
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post
Proponujemy Państwu szeroka gamę urządzeń [url=http://klimatyzacje.webs.com ] klimatyzacyjnych [/url] przyjaznych użytkownikowi [link widoczny dla zalogowanych] wykorzystujących najnowsze technologie [link widoczny dla zalogowanych]. Urządzenia [link widoczny dla zalogowanych] do nabycia bezpośrednio w naszej firmie. Zapewniamy usługi w zakresie montażu oraz późniejszego serwisu klimatyzacji gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego [link widoczny dla zalogowanych].

Nasza firma oferuje szeroką gamę urządzeń [link widoczny dla zalogowanych], kurtyn powietrznych, osuszaczy i nagrzewnic powietrza. Dokładnych informacji w zakresie parametrów technicznych [link widoczny dla zalogowanych] lub przeznaczenia poszczególnych urządzeń [link widoczny dla zalogowanych]udzieli Państwu pracownik naszej firmy . Zapraszamy do kontaktu z nami. W trosce o zagwarantowanie prawidłowego [link widoczny dla zalogowanych] funkcjonowania urządzeń klimatyzacyjnych, pragniemy zaproponować Państwu usługi w zakresie konserwacji [url=http://klimatyzacja.wf2.pl ] klimatyzacji[/url], oraz stałego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Proponujemy, aby przeglądy [link widoczny dla zalogowanych] wykonywać dwa razy w roku, a w przypadku niekorzystnego środowiska dla pracy klimatyzatora co trzy miesiące, co pozwoli utrzymać urządzenia [link widoczny dla zalogowanych] w dobrym stanie technicznym. Regularne przeglądy klimatyzatorów zapewnią maksymalną wydajność chłodniczą i zminimalizują ryzyko wystąpienia [link widoczny dla zalogowanych].

Zajmujemy się również serwisowaniem urządzeń grzewczych, [link widoczny dla zalogowanych], oraz chłodniczych. Usługi świadczone przez naszą firmę obejmują również obszary z zakresu elektryki, energetyki i [link widoczny dla zalogowanych]. Wykonujemy także pomiary instalacji elektrycznych.

Zgłoszenia serwisowe
Zgłoszeń serwisowych [link widoczny dla zalogowanych] można dokonywać drogą telefoniczną pod numery podane w zakładce kontakt lub poprzez wysłanie na nasz adres e-mail wypełniony druk zgłoszenia[link widoczny dla zalogowanych] udostępniony poniżej. Specjalnie dla Państwa udostępniliśmy również formularz [link widoczny dla zalogowanych]gotowy do wypełnienia na naszej stronie, który udostępniamy poniżej. Wysłane w ten sposób zgłoszenie trafi bezpośrednio na naszą skrzynkę poczty elektronicznej.


[link widoczny dla zalogowanych] - najpopularniejsza i najtańsza. Zubożałe powietrze wywiewane jest za pomocą [link widoczny dla zalogowanych] wykorzystując zjawisko podciśnienia. Świeże powietrze [link widoczny dla zalogowanych] dostaje się do pomieszczeń za pomocą nieszczelności w oknach, drzwiach i przegrodach budowlanych. Niestety nowoczesne technologie [link widoczny dla zalogowanych] zapewniają niezwykle szczelne budynki, przez co naturalna możliwość nawiewu świeżego powietrza jest niezwykle ograniczona, prawie niemożliwa. Wręcz przeciwnie, następuje odwrócenie ciągu w przewodach wentylacyjnych i powietrze zamiast wywiewać jest zasysane do pomieszczeń. Wtedy też dodatkowo stosuje się nawiewniki powietrza lub nasady kominowe. Na sprawność wentylacji naturalnej wpływają też warunki pogodowe, różnica temperatur, kształt dachu, wysokość komina itp.
Potrzebujesz [link widoczny dla zalogowanych] kasetonowego, ale masz mało miejsca na jego instalację klimatyzacje? Rozwiązaniem jest nowy [link widoczny dla zalogowanych] 1-kierunkowy typu Slim firmy Samsung. Wyjątkowo smukły design ułatwia instalację, zapewniając jednocześnie doskonałą dystrybucję powietrza i cichą pracę.
Wentylacja mechaniczna - (w tym mechaniczna nawiewiewno-wywiewna i mechaniczna wywiewna). Obieg i wymiana powierza wymuszony jest przez [link widoczny dla zalogowanych] lub centrale wentylacyjne. W pełnej [link widoczny dla zalogowanych] mozna precyzyjnie określić ilość wymian powietrza na godzinę w danym pomieszczeniu. Wentylacja mechaniczna wywiewna ma nwyiew wymuszony dzięki układowi wentylatorów. Nawiew jest naturalny.
Cztery kierunki nawiewu powietrza w połączeniu z kompaktowymi rozmiarami stanowią idealne rozwiązanie dla lokalizacji z małą przestrzenią nad sufitem. Możliwość [link widoczny dla zalogowanych] w modułach 600x600 pozwala na wykorzystanie tego typu klimatyzatorów w większości systemów sufitów podwieszanych.


[link widoczny dla zalogowanych]
Oferowane przez Nas [link widoczny dla zalogowanych] stosowane są opcjonalnie przy budowie oczyszczalni M-BOŚ, jako przepompownie ścieków lub wody oczyszczonej.


Post został pochwalony 0 razy
Sob 12:50, 28 Sty 2012 Zobacz profil autora
jacko
Avantic
AvanticDołączył: 27 Sty 2012
Posty: 44
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post
ządzący nie mają żadnego straszaka, który zmuszałby ich do sensownego, adekwatnego do dzisiejszych globalnych wyzwań dzaiałania. Czy ktoś słyszał o jakimś PLANIE STRATEGICZNYM dla Polski , któregoś z ostatnich rządów. Rząd Indii, np. niezależnie od sytuacji dfinansowej kraju, realizował i realizuje strategiczną politykę, że inwestowanie w naukę nie może mieć żadnych ograniczeń. Na inne sprawy np. rolnictwo mogło nie wystarczyć pieniędzy, ale na naukę nigdy. Yevaud,
miło Cię powitać przy pozytywnym zamieszaniu, którego głównym „winowajcą ” jest Manna, za co jej chwała.
Sądzę, że jak to w początkowych odsłonach takich wymian myśli bywa, wszyscy czują sedno, a ze względu na potworne ograniczenia wynikające z blogowej formy wypowiedzi, jesteśmy zmuszeni zmagać się z nadmiarem detali polemicznych dotyczących danego tematu. Przykładowo takie Twoje stwierdzenie jak: „Jesli zgodzimy sie, ze zadaniem panstwa jest dzialanie na rzecz stwarzania warunkow pracy, to potem bedzie mozna wyznaczyc cel – np. spadek bezrobocia do poziomu 5 %.” , w istocie swojej słuszne i uczciwe, można zastąpić czymśnp. takim: Jeśli celem państwa jest działanie na rzecz stwarzania warunków pracy, , to potem będzie można wyznaczyć zadania /dla orgaqnów władzy państwowych- spadek bezrobocia do poziomu 5%”.
Gdybyśmy się w tym momencie uparli, moglibyśmy na takie detaliczne niuanse semantyczne polemizować bez końca.
W naszej , polskiej sytuacji, kiedy praktycznie wszystko się rozłazi, najbardziej pożądzną postawą w podejściu do rzeczy jest : jak zwał tak zwał i tak wiemy o co chodzi. kty tego są coraz bardziej widoczne. Oni chyba już się załapali.
Drugim ważnym elementem jest NARÓD , ze wszystkimi wartościami, które stanowią o tym, że istnieje w społeczeństwie świadomość należenia do jednej wspólnoty, odczuwanie korzystnych skutków z faktu tej przynależności a co za tym idzie świadoma skłonność do pracy i poświęceń dla tej wspólnoty. Przy obecnym otwarciu na świat, temat do totalnej aktualizacji, ale w eterze cisza. Ja np. ze względu na brak uczciwych relacji między ludźmi, ze względu na neokapitalistyczne osady w mentalnościach naszych rodaków, często przyłapuję się na tym, że systematycznie w swoich poczynaniach jestem spychany na pozycje dziewiętnastowiecznego chłopa, który sam musiał być we wszystkim samowystarczalny. W tle oczywiście ciągle panoszące się piętno bylejactwa, zo zabija zespalanie wysiłków w coś bardzo konkurencyjnegoitd.itp.
Pozostaje kwestia, relacji władza- społeczeństwo. Powinniśmy oczekiwać od rządzących, że onui wszystko zorganizują jak trzeba, a my będziemy tylko robić swoje. Niestety, w mojej ocenie mechanizmy dotychczasowej demokracji zaczynają buksować, i władza wyrodnieje/Najważniejsze są wybory/. Ponieważ , obywatele zagonieni za przetrwaniem, są bezbronni w konfrontacji/ paqrtnerskiej współpracy/ z władzą zupełnie bezbronni, kluszowym poytaniem staje się -jak my obywatele możemy im „pomóc” dobrze rządzić. Od ostatniego mojego pomysłu na internetową rewolucję przeciwko marazmowi władzy, nic lepszaego nie przyszło mnie do głowy. Gdyby w inicjatywie społecznej zmobilizować się i ustawowym wnioskiem obywatelskim wymusić na rządzących nadanie pełnych praw PODPISOWI ELEKTRONICZNEMU, kolejne wnioski obywatelskie do sejmu mogłyby dzięki internetowi stać się stałym elementem obywatelskiego uczestnictwa w życiu kraju. Takie wirtualne związki zawodowe, ze wskazaniem na obywatelskie. Po osiągnięciu takiego instrumentu, wspomiane przezemnie wcześniej Jawne internetowe kontrakty ze społeczeństwem,
dzięki którym możliwe stałoby się rozliczanie za konkrety, byłoby realnym narzędziem wymuszającym odpowiedzialne traktowanie zobowiązań wyborczych. Za specjalnie pozytywne wyniki w rządzeniu, nie żałowałbym rządzącym wysokich apanaży. Najważniejsze, żeby było za co. itp.itd.


Post został pochwalony 0 razy
Sob 12:50, 28 Sty 2012 Zobacz profil autora
jacko
Avantic
AvanticDołączył: 27 Sty 2012
Posty: 44
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post
Mogą być również stosowane i montowane bez oczyszczalni, jako zbiorniki pozwalające zgromadzić zapas oczyszczonej wody, którą można wykorzystać do podlewania, mycia samochodów itp.
Przepompownie i [link widoczny dla zalogowanych] można również montować do innego typu oczyszczalni, które Państwo posiadacie. Mogę służyć one do przepompowywania ścieków do istniejących szamb. Przepompownie i [link widoczny dla zalogowanych] mają wiele zastosowań.
Nasza Firma poza w/w przepompowniami wykonuje również przepompownie na zamówienie pod konkretną specyfikację.
to oczyszczalnia przeznaczona [link widoczny dla zalogowanych] dla maksymalnie pięciu użytkowników. Jej działanie oparte jest na zasadzie osadu czynnego, dzięki któremu zanieczyszczenia organiczne zostają przetworzone na wodę, dwutlenek węgla, związki mineralne oraz biomasę osadu czynnego.

Zaletą oczyszczalni jest łatwy i szybki montaż, brak potrzeby dodawania do ścieków biopreparatów oraz bardzo niskie koszty eksploatacji.

Ze względu na niewielką powierzchnię potrzebną do instalacji, oczyszczalnie [link widoczny dla zalogowanych] bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku dysponowania małą powierzchnią terenu.
Dzięki stosowaniu metody produkcyjnej ROTOMOULDING, oczyszczalnie są szczelne, trwałe oraz odporne na korozję i substancje agresywne, zawarte w ściekach!
Zalety przydomowej oczyszczalni ścieków
JAKOŚĆ
Wysoka skuteczność oczyszczania ścieków [link widoczny dla zalogowanych]
Materiał konstrukcyjny (polietylen) odporny na zniszczenia oraz korozję
Filtr doczyszczający zainstalowany na wylocie osadnika
WYGODA
Łatwy i szybki montaż
Możliwość ciągłej kontroli pracy oczyszczalni [link widoczny dla zalogowanych]
Brak potrzeby dodawania do ścieków biopreparatów, dzięki podziałowi osadnika zapewniającego lepszą jakość oczyszczania
Proste i małe wymiary urządzeń
Możliwość stosowania [link widoczny dla zalogowanych] na niewielkich terenach
Możliwość stosowania przy wysokim poziomie wód gruntowych, a także przy występowaniu gruntu trudno przepuszczalnego
Zachęcamy do kontaktu [link widoczny dla zalogowanych] i wysyłania zapytań ofertowych.
Po uzyskaniu od Państwa informacji o danym urządzeniu, przygotujemy indywidualną ofertę.


[link widoczny dla zalogowanych] umożliwiają pełną kontrolę temperatury. Stworzenie [link widoczny dla zalogowanych] komfortowych warunków dostosowanych do indywidualnych potrzeb, dla jak najlepszego samopoczucia. [link widoczny dla zalogowanych] daje nie tylko poczucie komfortu, ale również zwiększenie wydajności, uczucie świeżości i aktywności nawet przy najbardziej niesprzyjających warunkach panujących na zewnątrz.

GRZANIE
[link widoczny dla zalogowanych] to nie tylko możliwość chłodzenia latem. Mogą być one wyposażone w pompę ciepła , rozwiązanie to umożliwia grzanie w okresach przejściowych, czy też użycie [link widoczny dla zalogowanych] jako jedyne źródło ciepła zimą. Jest to przyjazna alternatywa dla środowiska w przeciwieństwie do tradycyjnych systemów grzewczych, ponieważ pobiera ona energię z zewnątrz i przekazuje ją do pomieszczenia. Pompy ciepła są do pięciu razy bardziej energooszczędne niż tradycyjne systemy grzewcze.

WENTYLACJA
Z [link widoczny dla zalogowanych] może być zintegrowana wentylacja która wyrzuca zużyte powietrze a wprowadza czyste powietrze z zewnątrz.

OCZYSZCZANIE
[link widoczny dla zalogowanych] wyposażone są w różnego rodzaju filtry (standardowe siatkowe, węglowe, plazmatyczne), które w zależności o rodzaju klimatyzatora mogą oczyszczać powietrze z kurzu, pyłków, dymu, a nawet zabijać wirusy i grzyby.
Przede wszystkim należy pamiętać o unikaniu szoku termicznego. Kiedy w upalne dni temperatura na zewnątrz pomieszczenia sięga 30 stopni Celsjusza temperaturę wewnątrz pomieszczenia należy ustawić o 5 do 7 stopni niższą (nie więcej). Jeśli ustawiona temperatura wewnątrz będzie niższa np. 20 stopni Celsjusza po [link widoczny dla zalogowanych] opuszczeniu pokoju i wyjściu na zewnątrz nasz organizm będzie nagle narażony na temperaturę aż o 10 stopni C wyższą. Przeżyjemy mały szok termiczny, który może być przyczyną kataru, czy zapalenia gardła. Oczywiście, nasza wrażliwość na różnice temperatur jest cechą bardzo indywidualną.

Nie ustawiać nawiewu z jednostki wewnętrznej klimatyzatora bezpośrednio na siebie i nie tworzyć sytuacji przebywania w „zimnym przeciągu”.

I ostatnia prosta zasada zdrowego korzystania z klimatyzacji. Pamiętajmy, aby odpowiednio wcześnie przed opuszczeniem klimatyzowanego pomieszczenia, w którym przebywamy dłuższy czas, zwiększyć temperaturę w pokoju, bądź też wyłączyć [link widoczny dla zalogowanych] . Powolny wzrost temperatury w pomieszczeniu zmniejszy różnicę temperatur i pozwoli uniknąć szoku termicznego.


Post został pochwalony 0 razy
Sob 12:51, 28 Sty 2012 Zobacz profil autora
jacko
Avantic
AvanticDołączył: 27 Sty 2012
Posty: 44
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post
Twój pogląd , ale … . Takich ludzi jak Ty z doświadczeniem inżynierskim , czyli twórczym i ścisłym , a którzy dalej ro-
winęli się w dobrych zarządzajacych było jednak mało . Prym zaczęli wieść młodzi neokonie , tuz po studiach . Stąd całkowite „olanie ‘ wspierania przez państwo działań długofalowych i strategicznych . Sieci energetyczne ,
kopalnie etc. Jeśli PO ” pęknie ” przy negocjacjach klimatycznych – odprysk
lewackiego ducha rewolucyjnego – to leżymy ! Syryjczyk jest dobrym przykładem . Kapitalnym zaś dyrektor wodociągów z II części 40 -latka .
Grał go Kondrat – pamiętasz ? Znacznie łatwiej przecież , zamiast rozwijać się i pisać posty do „P” było zrobić z zakładu „wydmuszkę ” i czerpać korzyści ze swojej spółki . Tak robiono tysiące razy ! Prawdziwych inżynierów obecnie „na lekarstwo ” . Politechniki organizują łapanki lub nęcą kasą . Przecież długo , długo najbardziej cool był marketng i zarządzanie . Nie będę cytował określeń obrażliwych co do kierunku. Szcze
gólnie absolwentki tego kierunku zasiadały potem dumnie w kasach marketów . A bez prawdziwych INŻ. grozi nam zapaść cywilizacyjna ! Tym-
czasem brak świadomośći tego faktu jest powszechny ! Ilość patentów w stos. do średniej unijnej jest żenująca . Ze 40 x mniej ! A w stos. do Niemców – ze 100 x . Obserwując tzw. całokształt , myślę , że grozi nam zapaść i marginalizacja . Większość nowych miejsc pracy to montownie i centra dystrybucji . Ulgę dał eksport 2 mln. bezrobotnych . Jeśli część z nich wróci i podejmiemy jakieś mało realne zobowiązania emisyjne to klapa wisi w powietrzu . Duża i ciężka . Tzw. elity rządzące po kilku latach wzgl. sukcesów 2004 -2008 uwierzyły , że wszystko samo się spełni . Tak jak Syryjczyk . Jak dotąd największy wkład w „gospodarkę ” to kasa na 2 stadiony w Warszawie .


Post został pochwalony 0 razy
Sob 12:52, 28 Sty 2012 Zobacz profil autora
jacko
Avantic
AvanticDołączył: 27 Sty 2012
Posty: 44
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post
Byłem wczoraj, zapłaciłem, odsetki od odsetek itp. Po czterech latach się doszukali że pitu-pitu nie złożyłem w którym miałem zadeklarować jakoweś zyski, jakieś odsetki od pieniędzy na koncie w UK. Czemu dopiero teraz? Jestem przekonany że to premedytacja, nikt się tego nie spodziewa a odsetki urosną i już jest na premię dla najbliższych współpracowników. Aha, i najważniejsze, też mam odruch ucieczki do miejsc w których traktowano mnie normalnie, jak obywatela, ale to błąd, tchórzostwo, złe myślenie. Co jest k…a, te pasożyty będą sobie z uśmiechem na ustach bezkarnie funkcjonować a my uciekać???? Bracia, bierzmy się za nich, zróbmy porządek, tu w naszym kraju. Do roboty, zalewać drani wnioskami, paraliżować ich działania.
Oferując systemy [link widoczny dla zalogowanych] czołowych światowych producentów zapewniamy najwyższy komfort i najwyższy standard samopoczucia dla Państwa i wiemy, iż dzięki temu wszyscy nasi klienci są w pełni usatysfakcjonowani z wyboru firmy [link widoczny dla zalogowanych]. W dzisiejszych czasach [link widoczny dla zalogowanych] jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania zarówno w miejscu pracy jak i mieszkaniu czy środkach transportu. Korzystanie z klimatyzacji w biurze powoduje optymalną sprawność pracownika natomiast [link widoczny dla zalogowanych] w mieszkaniu czy domu zapewnia prawidłowe funkcjonowanie oraz wypoczynek. W dużych miastach takich jak [link widoczny dla zalogowanych] zapewnia również czyste powietrze higienicznie niezbędne dla każdego człowieka. Nasza firma jest w stanie wyselekcjonować dla Państwa najlepsze i najbardziej sprawdzone [link widoczny dla zalogowanych] na rynku. Firma zaproponuje Państwu sprzedaż oraz profesjonalny montaż markowych produktów takich producentów klimatyzacji jak SAMSUNG, DAIKIN. Większość klientów poleca naszą firmę swoim odbiorcom, zaprzyjaźnionym firmom oraz znajomym. Dzieję się tak ponieważ stawiamy na najwyższa jakość nie [link widoczny dla zalogowanych] ale przede wszystkim montażu. Klimatyzacja u nas to kompleksowa usługa - doradztwo, projekt, dostawa, montaż, gwarancja, serwis. Zapraszamy do współpracy! Jednostki wewnętrzne typu ściennego firmy Samsung wyróżniają się stylowym i nowoczesnym wzornictwem, cenione są za wysoką jakość pracy i działanie prozdrowotne. Jednostki typu ściennego gwarantują czyste powietrze i komfortowe warunki wewnątrz pomieszczeń.
Wyjątkowe wzornictwo czarnej perłowej obudowy oraz dyskretna fioletowa poświata wprowadza niepowtarzalny styl w Twoim domu. Dzięki użyciu zaawansowanej technologii Inverter i rewolucyjnego systemu oczyszczania powietrza najnowsza [link widoczny dla zalogowanych] zapewni Ci nowoczesny komfort i zdrowie. Unikatowy filtr Full HD o wysokiej klasie filtracji w połączeniu z jonizatorem S-Plasma ion eliminują nawet najmniejsze cząsteczki kurzu oraz alergeny.
[link widoczny dla zalogowanych], który będzie pasował do każdego wnętrza. Klasyczny i elegancki. Klimatyzator serii E, o lśniącej powierzchni i tajemniczym niebieskim świetle wnosi wyrafinowany smak do Twoich przestrzeni. Kryształowy biały panel przedni nawiązuje do poczucia, że oddychasz kryształowo czystym powietrzem. Dodatkowy filtr katechinowy oraz filtr dezodoryzujący neutralizują kurz, bakterie i dym papierosowy oraz nieprzyjemne zapachy.Myślałam,że za rządów genialnej PO i przywódcy który przed nikim nie klęka do Polski wrócą nie tylko Polacy a pracy u nas będą poszukiwać Irlandczycy,Brytyjczycy a nawet Niemcy.Miałam również nadzieję,że po obaleniu mrożącej krew w żyłach IV RP na drogach nie będą kończyć życia Polacy,nikt ze śpiochów nie będzie zrywany przez CBA w tym za obrazę prezydenta gdyż tego nikt nie jest w stanie obrazić i prezydent przywróci normalność z Rosją i przywódcy jak dawniej będą się ściskać i całować z dubeltówki.Zycie lubi płatać figle.Widać krwawe rządy Kaczyńskich wywarły piętno na dwóch bliskich sobie narodach z których ten większy nie chce oddać złomu samolotu a bezrobotni złomiarze w Polsce muszą aby przeżyć demontować szyny kolei i jej trakcję. Resztki snów o potędze,zielonej wyspie zakłócają kryzysy finansowej inżynierii,Polki za namową zdemoralizowanych feministek nie chcą zawierać związków małżeńskich a dzieci chcą mieć tylko z bogatymi biznesmenami których po urodzeniu dziecka traktują jak pszczoły trutniów. Rząd chce ratować sytuację i gdy Polacy nie chcą budować mostów i autostrad a zajmują się polityką funduje im ustawę gwarantującą pracę do końca życia aby przestali narzekać na brak pracy i rosnące bezrobocie.Rząd zadłużając Polskę budując stadiony i orliki stworzył dla Polaków miejsca pracy na świeżym powietrzu zamiast w stoczni czy kopalni i należy to docenić tworząc narodowe drużyny piłkarskie podbijające Europę i świat. Wieczorem należy oglądać niebieską telewizję,słuchać mędrców ac nie domagać się multipleksów dla zdaniem bp emeryta upolitycznionej TV Trwam i RM.Rząd robi swoje gdyż dobrze wie,że jeszcze się taki rząd nie utworzył,żeby Polakom dogodził.
Zaprojektowany w trosce o funkcjonalność z wykorzystaniem prostych linii gwarantujących wyważony styl. Delikatna szara linia delikatnie kontrastuje z białą obudową urządzenia, nadając mu stylowy wygląd. Seria P + jest idealną propozycją dla osób, które szukają cichego, energooszczędnego i [url= [link widoczny dla zalogowanych] klimatyzatora[/url].
Doskonały wybór dla minimalistów. Prosty [link widoczny dla zalogowanych] pasuje do każdego wnętrza zarówno klasycznego jak i eleganckiego. Wyjątkowy zestaw funkcji znajdujący się we [link widoczny dla zalogowanych] pozwoli cieszyć się kojącym komfortowym powietrzem stwarzającym najlepsze warunki do pracy i odpoczynku.
[link widoczny dla zalogowanych] T to estetyka, doskonałe parametry i wygoda użytkowania. Innowacyjna technologia Good’sleep wynaleziona do kontroli temperatury powietrza podczas snu pozwala cieszyć się komfortowym snem i świeżym porankiem. [link widoczny dla zalogowanych] Samsung daje Ci poczucie odświeżenia, którego szukasz. Model funkcjonalny i przystępny cenowo.


Post został pochwalony 0 razy
Nie 12:13, 22 Kwi 2012 Zobacz profil autora
jacko
Avantic
AvanticDołączył: 27 Sty 2012
Posty: 44
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Post
„Skoro już sam, Kartko, odnosisz moją refleksję do siebie …” A do kogo mam odnosić Twoją refleksję skoro była do mnie adresowana?
Dalej – „JA się nie boję tego, czego życzę SPOŁECZEŃSTWU.” To nadinterpretacja ponieważ napisałem – „Być może polskie społeczeństwo potrzebuje takiego głębokiego doświadczenia, kolejnej dramatycznej traumy pokoleniowej, by nabrało rozsądku politycznego. Może czas na bolesne otrzeźwienie?” Gdzie w tym pytaniu jest życzenie?
Dalej – „To właśnie o braku wyobraźni, jeśli własną z wyboru bierność utożsamiasz z brakiem strachu czy zmartwienia, ergo, co napisałeś, aktywność obywatelską w polityce uważasz za możliwą jedynie z niskich pobudek (strach, obawa)” Nie wiem skąd to uogolnienie, bo o 15:22 napisalem do Ciebie o aktywności politycznej społeczeństwa – „To też to się powoli dzieje. Kuroniowi to zajęło trochę czasu, również spędzonego w więzieniach. Nic nie ma natychmiast. Zmiany w świadomości społecznej zachodzą powoli.” Natomiast fragment o strachu dotyczył Twojego stanu emocjonalnego, ktory wyraziłeś w ten sposób – „może się kiedyś nawet spotkamy. Np. w zagranicznej relaksującej od strachu podróży, oby podjętej z własnej woli a nie w wyniku głęboko doświadczających aspołeczną zbiorowość /jak dajmy na to, śp. p. Blidę indywidualnie/ kryteriów ulicznych”. Chyba pisaleś o sobie? Badania wśród organizacji pozarządowych, działających w obszarze wykluczenia społecznego, wykazały rosnącą ich aktywność. Umożliwiła to ustawa ,,O działalności pożytku publicznego i wolontariacie” z 2004 roku. Na mocy tej ustawy, powiaty są zobowiązane do współpracy ze środowiskiem lokalnym. Społeczność lokalna dostała narzędzie dla realizacji swoich potrzeb. Jasne, że wspólpraca zależy od potencjału zarówno członków organizacji jak i urzędników. Nie wszystkie działania są realizowane, ale fakt ustawowej próby regulacji ,,dobrej praktyki” uważam za krok w dobrym kierunku.
Później piszesz jak Makarenko – „Pogląd, że przyszłość zbiorowa w demokracji zależy nie od ludzkich postaw i zaangażowania, a od czynników atmosferycznych, jak burza, susza czy powódź, a kto budować chce wspólne domy, ulice, kanalizacje, wały przeciwpowodziowe, ten zastraszoną mróweczką, co sjestę zadaszonym w chacie z kraja przerywa, to dokładnie to, o co chodzi aby wzbudzić w ludziach każdemu terroryście i totalitarnemu uzurpatorowi.” To jest własnie dydaktyzm. Do którego zresztą nic nie mam. Chcesz to kształtuj „przyszlość zbiorową”, buduj „wspolne domy”, syp „wały” … i ciesz się w ten sposob wolnością od zniewolenia. To Twoja sprawa.
Dalej niestety nie rozumiem aluzyjności, zaplatałeś się nieco. Sprawia to wrażenie, że piszesz sam do siebie. Czy ja jestem lemingiem czy Ty? Jeśli to nie ma sprawy, nie mam nic przeciwko lemingom. Mam tylko uwagę – nie zdrabniaj, bo to oznaka infantylizmu.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
„Będę bronił polskiej tradycji nawet jeśli lewicowi publicyści będą mnie nazywać ajatollachem, a niektórzy politycy- katlicką ciotą”.
Zdaniem ministra „przyczyną przemocy domowej jest przede wszystkim alkoholizm i nie ma ona nic wspólnego z naszą kulturą, którą cechuje szczególny szacunek wobec kobiet”
Polska tradycja w kwestii owego „szczególnego szacunku” polega głównie na zanikającym zwyczaju całowania w rękę, przepuszczaniu kobiety w drzwiach oraz wznowieniu, z okazji 8 marca, zwyczaju obdarowywania pań już nie goździkiem i rajstopami, jak drzewiej bywało, ale innym kwiatem i czyms tam jeszcze (albo i nie).
Przeplata się ta tradycja z z tradycją przemocy, niekoniecznie zresztą pod wpływem alkoholu.
Ponieważ przysłowia, porzekadła itp. są mądrością narodów,głęboko w tradycji tychże narodów zakorzenioną, więc raz jeszcze przypomnę: „jak chłop baby nie bije, to jej wątroba gnije” albo „bije, to kocha” (nie bije – wręcz przeciwnie).
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
,,jednak szczytem zepsucia jest wtrącanie się do procesów legislacyjnych akurat przez tego ministra, który odpowiada za nadzór nad stosowaniem prawa przez wymiar sprawiedliwości. No, chyba że chodzi o ustawy ułatwiające pracę sędziom, a więc o własny resort ministra. Wtrącanie się do spraw innych resortów przez ministra sprawiedliwości, forsowanie swoich projektów legislacyjnych przez osobę mającą strać na straży rozdziału administracji od władzy sądowniczej i legislacji, jest przejawem tyleż arogancji, co ignorancji”- całkowicie się z tym fragmentem wypowiedzi zgadzam. Tekst ten odczytuję jako nie zgodę na mechanizmy tworzenia prawa, gdzie ustawy mogą potencjalnie być naginane, gdy w grę wchodzą interesy grupy, która reprezentuje JG. Można niestety być posądzonym o forsowanie prawa zgodnie z oczekiwaniami określonej grupy społecznej. Nie sądzę, aby to że ministrem jest JG miało tutaj jakiekolwiek znaczenie.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
,,jednak szczytem zepsucia jest wtrącanie się do procesów legislacyjnych akurat przez tego ministra, który odpowiada za nadzór nad stosowaniem prawa przez wymiar sprawiedliwości. No, chyba że chodzi o ustawy ułatwiające pracę sędziom, a więc o własny resort ministra. Wtrącanie się do spraw innych resortów przez ministra sprawiedliwości, forsowanie swoich projektów legislacyjnych przez osobę mającą strać na straży rozdziału administracji od władzy sądowniczej i legislacji, jest przejawem tyleż arogancji, co ignorancji”- całkowicie się z tym fragmentem wypowiedzi zgadzam. Tekst ten odczytuję jako nie zgodę na mechanizmy tworzenia prawa, gdzie ustawy mogą potencjalnie być naginane, gdy w grę wchodzą interesy grupy, która reprezentuje JG. Można niestety być posądzonym o forsowanie prawa zgodnie z oczekiwaniami określonej grupy społecznej. Nie sądzę, aby to że ministrem jest JG miało tutaj jakiekolwiek znaczenie.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
,,jednak szczytem zepsucia jest wtrącanie się do procesów legislacyjnych akurat przez tego ministra, który odpowiada za nadzór nad stosowaniem prawa przez wymiar sprawiedliwości. No, chyba że chodzi o ustawy ułatwiające pracę sędziom, a więc o własny resort ministra. Wtrącanie się do spraw innych resortów przez ministra sprawiedliwości, forsowanie swoich projektów legislacyjnych przez osobę mającą strać na straży rozdziału administracji od władzy sądowniczej i legislacji, jest przejawem tyleż arogancji, co ignorancji”- całkowicie się z tym fragmentem wypowiedzi zgadzam. Tekst ten odczytuję jako nie zgodę na mechanizmy tworzenia prawa, gdzie ustawy mogą potencjalnie być naginane, gdy w grę wchodzą interesy grupy, która reprezentuje JG. Można niestety być posądzonym o forsowanie prawa zgodnie z oczekiwaniami określonej grupy społecznej. Nie sądzę, aby to że ministrem jest JG miało tutaj jakiekolwiek znaczenie.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
I – dla odmiany – trochę publicystki politycznej: Noblistka domaga się dla dobra ludzkości szybkiego pozabijania siedzących w więzieniu księży:
W ostatnich dniach toczył się w Krakowie proces grupy szpiegów amerykańskich powiązanych z krakowską Kurią Metropolitarną.
My zebrani w dniu 8 lutego 1953 r. członkowie krakowskiego Oddziału Związku Literatów Polskich wyrażamy bezwzględne potępienie dla zdrajców Ojczyzny którzy wykorzystując swe duchowe stanowiska i wpływ na część młodzieży skupionej w KSM działali wrogo wobec narodu i państwa ludowego, uprawiali – za amerykańskie pieniądze – szpiegostwo i dywersję.
Potępiamy tych dostojników z wyższej hierarchii kościelnej, którzy sprzyjali knowaniom antypolskim i okazywali zdrajcom pomoc, oraz niszczyli cenne zabytki kulturalne.
Wobec tych faktów zobowiązujemy się w twórczości swojej jeszcze bardziej bojowo i wnikliwiej niż dotychczas podejmować aktualne problemy walki o socjalizm i ostrzej piętnować wrogów narodu – dla dobra Polski silnej i sprawiedliwej.”
[link widoczny dla zalogowanych]
Nie rozumiem też cytatu – „…oj tam oj tam, Polacy, nic się nie stało, to tylko złoty róg, co sam nam odrośnie na fejkzbuku…” Wybacz nie jestem na bieżaco. Byłbym wdzięczny gdybys swą myśl prościej wyraził – bez tej aluzyjności.


Post został pochwalony 0 razy
Nie 0:10, 02 Mar 2014 Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum Portal szablonów Strona Główna » Biznes Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Design by Freestyle XL / Music Lyrics.
Regulamin